- Mfr. #:
- 72V265LA15PFI8
- Description:
- FIFO 16K X 18 SUPER SYNC FIFO
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Moisture Sensitive: | Yes |
|---|---|
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Reel |
| RoHS: | N |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Manufacturer: | IDT (Integrated Device Technology) |
| Brand: | IDT |
| Product Category: | FIFO |
| Product Type: | FIFO |
| Factory Pack Quantity: | 750 |
| Part # Aliases: | 72V265 IDT72V265LA15PFI8 |
| Series: | 72V265 |
| Length: | 14 mm |
| Width: | 14 mm |
| Height: | 1.4 mm |
More Information
OMO is specialized in sourcing hard-to-find and obsolete parts. we have stock of 72V265LA15PFI8 at omo-ic.com. Email us to get the newest quotation lead time and stock availability.
72V265LA15PFI8 Price & Stock
Integrated Device Technology 72V265LA15PFI8 pricing and available inventory.
Alternate Names
Integrated Device Technology has several brands around the world that may have alternate names for 72V265LA15PFI8 due to regional differences or acquisition. 72V265LA15PFI8 may also be known as the following names:
- IDT
- INTEGRATED DEVICE
- INTEGRATED
- INTEGRATED DEVICE TECH
- ICS
- MICROCLOCK
- SDT
- Integrated Device Technology (IDT)
- IDT Integrated Device Technology Inc
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
- QUALITY SEMI
- QUA
- INTEGRATED CONTROL TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICE TECHNOL
- INTEGRATED DEVI
- ICST
- IDT (Integrated Device Technology)
- IDT - INTE
- INTEGRATE DEVICE TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICES
- MICROCLOC
- INTEGRATED DEV
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - OBS
- INT DEV TECH
- INTEGRATED DEVICE TECHN (IDT)
AD5242BRUZ1M distributor
- 72V265LA15PFI8 Renesas Electronics America Inc
- 72V255LA/72V265LA Datasheet72V265LA15PFI8 Packaging Info
- 72v265la15pfi8 64-tqfp (14x14) Ics Dsp Digital Signal ...
- Buy 72V265LA15PFI8 from Renesas Electronics America Inc | In Stock
- 72V265LA15PFI8 | IDT, Integrated Device Technology Inc
- Renesas Electronics America - Micro-Semiconductor.com
- Buy 72v265la15pfi8,Bom List,Integrated Circuit Chip ...
- 72V265LA15PFI8 - Renesas Electronics America Inc - icplus