- Mfr. #:
- 8123
- Description:
- METAL CLAMP ROHS COMPLIANT: YES
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Material | Steel, Zinc Plated |
|---|---|
| Features | Protective Coating |
| Manufacturer | Keystone Electronics |
| Mounting-Type | Fastener |
| Type | Clamp, P-Type |
| Product Category | Cable Supports and Fasteners |
| Packaging | Bulk |
| Color | Black, Silver |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Length | 0.468 in |
| Opening-Size | 0.312" (7.92mm) |
| Panel-Hole-Size | 0.203" (5.16mm) |
| Material-Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Height | - |
| Series | - |
| Material-Flammability-Rating | - |
| Adhesive | - |
| Type-Attributes | - |
More Information
Images are for reference only. Mfr. #: 8123 is in stock.
See Product Specifications for more details.
If you are interested to buy 8123,Just Email us. [email protected], our sales team will reply you within 24 hours
8123 Price & Stock
Russell Performance 8123 pricing and available inventory.
Alternate Names
Russell Performance has several brands around the world that may have alternate names for 8123 due to regional differences or acquisition. 8123 may also be known as the following names:
AD5242BRUZ1M distributor
- 8123ShopThe MaineCollections8123 Fest Hat
- 8123
- EIGHTY ONE TWENTY THREE
- 8123 (@81twentythree) • Instagram photos and videos
- 8123
- 8123 Label | Releases
- 8123
- The 8123 Tour
- 8123 Means Everything to Me
- Apr 30, 2018