- Mfr. #:
- 82V2082BFG
- Description:
- Telecom Interface ICs 3.3V DUAL LH LIU
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Moisture Sensitive: | Yes |
|---|---|
| RoHS: | Y |
| Packaging: | Tray |
| Product Category: | Telecom Interface ICs |
| Product Type: | Telecom Interface ICs |
| Product: | LIU - Line Interface Units |
| Subcategory: | Interface ICs |
| Part # Aliases: | IDT82V2082BFG |
| Manufacturer: | IDT (Integrated Device Technology) |
| Brand: | IDT |
| Type: | E1/T1/J1 Long Haul/Short Haul LIU |
| Factory Pack Quantity: | 360 |
| Supply Voltage - Max: | 3.47 V |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.13 V |
| Number of Channels: | 2 Channel |
More Information
Images are for reference only. Mfr. #: 82V2082BFG is in stock.
See Product Specifications for more details.
If you are interested to buy 82V2082BFG,Just Email us. [email protected], our sales team will reply you within 24 hours
82V2082BFG Price & Stock
Integrated Device Technology 82V2082BFG pricing and available inventory.
Alternate Names
Integrated Device Technology has several brands around the world that may have alternate names for 82V2082BFG due to regional differences or acquisition. 82V2082BFG may also be known as the following names:
- IDT
- INTEGRATED DEVICE
- INTEGRATED
- INTEGRATED DEVICE TECH
- ICS
- MICROCLOCK
- SDT
- Integrated Device Technology (IDT)
- IDT Integrated Device Technology Inc
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
- QUALITY SEMI
- QUA
- INTEGRATED CONTROL TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICE TECHNOL
- INTEGRATED DEVI
- ICST
- IDT (Integrated Device Technology)
- IDT - INTE
- INTEGRATE DEVICE TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICES
- MICROCLOC
- INTEGRATED DEV
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - OBS
- INT DEV TECH
- INTEGRATED DEVICE TECHN (IDT)
AD5242BRUZ1M distributor
- 82V2082BFG Renesas Electronics
- face unit idt82v2082
- May 4, 2009
- 82V2082BFG Renesas Electronics America Inc
- 82V2082BFG | RENESAS | Telecommunication Interface ICs
- 82v2082bfg renesas - Telecommunications ROHS - Sddic
- Buy T1/E1 Products Online
- Framers Parts by AvnetFramers Parts by Avnet Europe
- 97 products21 products
- 82V2082BFG-电信接口IC-Renesas