- Mfr. #:
- 89HPES24T6G2ZCALG8
- Description:
- PCI Interface IC PCI EXPRESS SWITCH
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Moisture Sensitive: | Yes |
|---|---|
| RoHS: | Y |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Packaging: | Reel |
| Product Category: | PCI Interface IC |
| Product Type: | PCI Interface IC |
| Subcategory: | Interface ICs |
| Manufacturer: | IDT (Integrated Device Technology) |
| Brand: | IDT |
| Package / Case: | FCBGA-324 |
| Part # Aliases: | 89HPES24T6G2 IDT89HPES24T6G2ZCALG8 |
| Series: | 89HPES24T6G2 |
| Factory Pack Quantity: | 750 |
| Height: | 3.27 mm |
| Length: | 19 mm |
| Width: | 19 mm |
More Information
The price and lead time for 89HPES24T6G2ZCALG8 depending on the quantity required Please send your request to us, Our sales team will provide you price and delivery within 24 hours, We look forward to work with you.
89HPES24T6G2ZCALG8 Price & Stock
Integrated Device Technology 89HPES24T6G2ZCALG8 pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Digi-Key | 89HPES24T6G2ZCALG8-ND | - | - | - | - | 576.29 | 576.29 | 2019-11-22T13:52:50Z |
| Avnet | 89HPES24T6G2ZCALG8 | - | - | - | - | 705.69 | 577.21 | 2019-11-22T11:52:31Z |
Alternate Names
Integrated Device Technology has several brands around the world that may have alternate names for 89HPES24T6G2ZCALG8 due to regional differences or acquisition. 89HPES24T6G2ZCALG8 may also be known as the following names:
- IDT
- INTEGRATED DEVICE
- INTEGRATED
- INTEGRATED DEVICE TECH
- ICS
- MICROCLOCK
- SDT
- Integrated Device Technology (IDT)
- IDT Integrated Device Technology Inc
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
- QUALITY SEMI
- QUA
- INTEGRATED CONTROL TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICE TECHNOL
- INTEGRATED DEVI
- ICST
- IDT (Integrated Device Technology)
- IDT - INTE
- INTEGRATE DEVICE TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICES
- MICROCLOC
- INTEGRATED DEV
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - OBS
- INT DEV TECH
- INTEGRATED DEVICE TECHN (IDT)
AD5242BRUZ1M distributor
- 89HPES24T6G2ZCALG8 Renesas Electronics America Inc ... - Digikey
- 89HPES24T6G2ZCALG8 RENESAS | C2674298 - LCSC Electronics
- 2931 products
- 89HPES24T6G2ZCALG8 | RENESAS | Interface - JLCPCB
- 89HPES24T6G2ZCALG8 Packaging Info - Renesas
- 89HPES24T6G2ZCALG8 footprint & symbol by Integrated Device ...
- 89HPES24T6G2ZCALG8 Renesas Electronics | Mouser Ecuador
- 89HPES24T6G2ZCALG8 Renesas Electronics | Mouser Uruguay
- 89HPES24T6G2ZCALG8Renesas Electronics America
- 89hpes24t6g2zcalg8 324-fcbga (19x19) Integrated Circuits V/f And ...
- 89HPES24T6G2ZCALG8 | Renesas Electronics America Inc ...