- Mfr. #:
- 8N3Q001LG-1074CDI
- Description:
- Programmable Oscillators PROGRAMMABLE 5X7 OSCILLATOR
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Product: | XO |
|---|---|
| Packaging: | Tube |
| Product Category: | Programmable Oscillators |
| Product Type: | Programmable Oscillators |
| Subcategory: | Oscillators |
| Part # Aliases: | IDT8N3Q001LG-1074CDI |
| Manufacturer: | IDT (Integrated Device Technology) |
| Brand: | IDT |
| Package / Case: | 7 mm x 5 mm |
| Length: | 7 mm |
| Width: | 5 mm |
| Factory Pack Quantity: | 364 |
| Height: | 1.55 mm |
| Unit Weight: | 0.006562 oz |
More Information
Part No. 8N3Q001LG-1074CDI is now available at OMO. Request a quote of 8N3Q001LG-1074CDI please use the request quote or email us a RFQ.
8N3Q001LG-1074CDI Price & Stock
Integrated Device Technology 8N3Q001LG-1074CDI pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Digi-Key | 8N3Q001LG-1074CDI-ND | - | - | - | - | - | - | 2019-12-24T14:00:29Z |
Alternate Names
Integrated Device Technology has several brands around the world that may have alternate names for 8N3Q001LG-1074CDI due to regional differences or acquisition. 8N3Q001LG-1074CDI may also be known as the following names:
- IDT
- INTEGRATED DEVICE
- INTEGRATED
- INTEGRATED DEVICE TECH
- ICS
- MICROCLOCK
- SDT
- Integrated Device Technology (IDT)
- IDT Integrated Device Technology Inc
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
- QUALITY SEMI
- QUA
- INTEGRATED CONTROL TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICE TECHNOL
- INTEGRATED DEVI
- ICST
- IDT (Integrated Device Technology)
- IDT - INTE
- INTEGRATE DEVICE TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICES
- MICROCLOC
- INTEGRATED DEV
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - OBS
- INT DEV TECH
- INTEGRATED DEVICE TECHN (IDT)
AD5242BRUZ1M distributor
- 8N3Q001LG-1074CDI Renesas Electronics America Inc | Integrated ...
- 8N3Q001LG-1074CDI IDT, Integrated Device Technology | PNEDA
- IDT8N3Q001 Datasheet - Renesas
- Mar 6, 2012
- 8n3q001lg-1074cdi Ic Osc Clock Qd Freq 10clcc Hot ... - Alibaba
- 8N3Q001LG-1074CDI, IDT (Integrated Device Technology ...
- 8N3QV01LG-1074CDIRenesas Electronics America8N4Q001LG-1074CDIRenesas Electronics America
- Distributori Elektronik 8N3Q001LG-1074CDI | IDT (Integrated ...
- Ventronchip.com: Memory, Flash, IC, integrated circuits ...