- Mfr. #:
- CDLL5915C
- Description:
- Zener Diodes Zener Diodes
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Product Type: | Zener Diodes |
|---|---|
| Product Category: | Zener Diodes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| RoHS: | N |
| Brand: | Microchip / Microsemi |
| Manufacturer: | Microchip |
| Packaging: | Foil Bag |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Package / Case: | DO-213AB-2 |
| Length: | 5.21 mm |
| Diameter: | 2.67 mm |
| Factory Pack Quantity: | 1 |
| Unit Weight: | 0.004021 oz |
More Information
We can supply Microchip / Microsemi CDLL5915C, use the request quote form to request CDLL5915C pirce, Microchip / Microsemi Datasheet PDF and lead time.omo-ic.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery.
CDLL5915C Price & Stock
Microsemi CDLL5915C pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Digi-Key | CDLL5915C-ND | - | - | - | - | 49.58 | 49.58 | 2020-02-21T17:09:39Z |
| North Star Micro | CDLL5915C | Contact | - | - | - | - | - | 2015-05-20T05:52:12Z |
Alternate Names
Microsemi has several brands around the world that may have alternate names for CDLL5915C due to regional differences or acquisition. CDLL5915C may also be known as the following names:
- MSC
- APT
- NES
- BKC
- MICROSEMI CORP
- APD
- MICROSEM
- SEMI
- VARO
- SEMICON
- Microsemi Corporation
- SEN
- LMI
- DIGI
- MCS
- MICROS
- CDWR
- SCN
- CDKF
- ASP
- DAS
- SILICON GENERAL
- CCZL
- PPC
- JAN
AD5242BRUZ1M distributor
- CDLL5915C Microchip Technology | Mouser
- CDLL5915C - Discrete Semiconductor Products - Digikey
- CDLL5915C | Microsemi
- Microchip / Microsemi CDLL5915C - OMO Electronic
- (integrated Circuits Chip) Cdll5915c - Alibaba.comCdll5915c Do-213ab Integrated Circuits Flip Flops I/o ...
- Buy CDLL5915C from Microchip Technology | In Stock | www.icplus ...
- CDLL5915C, Microsemi CDLL5915C na skladištu na raspolaganju ...
- CDLL5915C Elektron Distribyutor | Microsemi | Ariat-Tech.com