- Mfr. #:
- 7134LA70CB
- Description:
- SRAM 4KX8 DUAL-PORT SRAM
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Packaging: | Tray |
|---|---|
| Mounting Style: | Through Hole |
| Product Type: | SRAM |
| Product Category: | SRAM |
| Memory Type: | SDR |
| Interface Type: | Parallel |
| Package / Case: | PGA-68 |
| RoHS: | N |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Manufacturer: | IDT (Integrated Device Technology) |
| Brand: | IDT |
| Type: | Asynchronous |
| Part # Aliases: | 7133 IDT7133LA35G |
| Series: | 7133 |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Access Time: | 35 ns |
| Memory Size: | 32 kbit |
| Height: | 3.68 mm |
| Factory Pack Quantity: | 3 |
| Length: | 29.46 mm |
| Width: | 29.46 mm |
| Supply Current - Max: | 250 mA |
| Organization: | 2 k x 16 |
| Unit Weight: | 0.221986 oz |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
More Information
1.Please confirm the detail which include the part No. and the manufacturer of the products when ordering.
2.If you have bill of material(BOM) list require to quote. You could send to our email.
3.You can email us to change the order details before shipment.
4. Orders cannot be canceled after shipping the packages.
7134LA70CB Price & Stock
Integrated Device Technology 7134LA70CB pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LTL Group | 6780769 | 100 | - | - | - | - | - | 2020-02-19T03:29:56Z |
Alternate Names
Integrated Device Technology has several brands around the world that may have alternate names for 7134LA70CB due to regional differences or acquisition. 7134LA70CB may also be known as the following names:
- IDT
- INTEGRATED DEVICE
- INTEGRATED
- INTEGRATED DEVICE TECH
- ICS
- MICROCLOCK
- SDT
- Integrated Device Technology (IDT)
- IDT Integrated Device Technology Inc
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
- QUALITY SEMI
- QUA
- INTEGRATED CONTROL TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICE TECHNOL
- INTEGRATED DEVI
- ICST
- IDT (Integrated Device Technology)
- IDT - INTE
- INTEGRATE DEVICE TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICES
- MICROCLOC
- INTEGRATED DEV
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - OBS
- INT DEV TECH
- INTEGRATED DEVICE TECHN (IDT)
AD5242BRUZ1M distributor
- 7134LA70CB Renesas Electronics | Mouser
- 7134LA70CB Renesas | Distributors, Price Comparison, and ...
- 7134LA70CB Renesas Electronics America Inc
- 7134LA70CB footprint & symbol by Integrated Device Technology
- 7134LA70CB Price & Stock
- 7134LA70CB Packaging Info
- 7134LA70CB Datasheet|General-Memory|Integrated-Circuits-ICs
- 7134la70cb 48-side Brazed Integrated Circuits Power ...
- IDT7134LA70CB vs IDT7134SA70CB vs IDT7134SA70PB ...