- Mfr. #:
- 72V2111L10PFG8
- Description:
- FIFO 3.3V 4M SUPER SYNC II
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Moisture Sensitive: | Yes |
|---|---|
| RoHS: | Y |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Reel |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Manufacturer: | IDT (Integrated Device Technology) |
| Brand: | IDT |
| Product Type: | FIFO |
| Product Category: | FIFO |
| Factory Pack Quantity: | 750 |
| Part # Aliases: | 72V2111 IDT72V2111L10PFG8 |
| Series: | 72V2111 |
| Supply Voltage - Max: | 3.45 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.15 V |
| Width: | 14 mm |
| Length: | 14 mm |
| Height: | 1.4 mm |
| Unit Weight: | 0.012720 oz |
More Information
Request a quote 72V2111L10PFG8 at omo-ic.com. All items are new and The excellent quality and guaranteed services of 72V2111L10PFG8 In Stock for Sale, Check stock quantity and pricing, view product specifications or email us.
72V2111L10PFG8 Price & Stock
Integrated Device Technology 72V2111L10PFG8 pricing and available inventory.
Alternate Names
Integrated Device Technology has several brands around the world that may have alternate names for 72V2111L10PFG8 due to regional differences or acquisition. 72V2111L10PFG8 may also be known as the following names:
- IDT
- INTEGRATED DEVICE
- INTEGRATED
- INTEGRATED DEVICE TECH
- ICS
- MICROCLOCK
- SDT
- Integrated Device Technology (IDT)
- IDT Integrated Device Technology Inc
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
- QUALITY SEMI
- QUA
- INTEGRATED CONTROL TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICE TECHNOL
- INTEGRATED DEVI
- ICST
- IDT (Integrated Device Technology)
- IDT - INTE
- INTEGRATE DEVICE TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICES
- MICROCLOC
- INTEGRATED DEV
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - OBS
- INT DEV TECH
- INTEGRATED DEVICE TECHN (IDT)
AD5242BRUZ1M distributor
- 72V2111L10PFG8 Renesas Electronics America Inc
- 72V2111L10PFG8 Renesas Electronics
- Mar 11, 2023
- 72V2111L10PFG8 | Renesas Electronics America Inc ...
- 72V2101-72V2111 Datasheet
- Buy 72v2111l10pfg8,New And Integrated Circuit Electronic ...72v2111l10pfg8 Rohs Ic Fifo Ss 512x9 10ns 64qfp
- 72V211L10JG8 Datasheet(PDF) - Integrated Device ...V211 Datasheet, PDF
- 72V2111L10PFG8, IDT (Integrated Device Technology ...