- Mfr. #:
- 72V215L15PF8
- Description:
- FIFO 512x18 3.3V SYNC FIFO
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Moisture Sensitive: | Yes |
|---|---|
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Reel |
| RoHS: | N |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Manufacturer: | IDT (Integrated Device Technology) |
| Brand: | IDT |
| Product Category: | FIFO |
| Product Type: | FIFO |
| Factory Pack Quantity: | 750 |
| Part # Aliases: | 72V215 IDT72V215L15PF8 |
| Series: | 72V215 |
| Length: | 14 mm |
| Width: | 14 mm |
| Height: | 1.4 mm |
| Unit Weight: | 0.012720 oz |
More Information
We can supply IDT 72V215L15PF8, use the request quote form to request 72V215L15PF8 pirce, IDT Datasheet PDF and lead time.omo-ic.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery.
72V215L15PF8 Price & Stock
Integrated Device Technology 72V215L15PF8 pricing and available inventory.
Alternate Names
Integrated Device Technology has several brands around the world that may have alternate names for 72V215L15PF8 due to regional differences or acquisition. 72V215L15PF8 may also be known as the following names:
- IDT
- INTEGRATED DEVICE
- INTEGRATED
- INTEGRATED DEVICE TECH
- ICS
- MICROCLOCK
- SDT
- Integrated Device Technology (IDT)
- IDT Integrated Device Technology Inc
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
- QUALITY SEMI
- QUA
- INTEGRATED CONTROL TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICE TECHNOL
- INTEGRATED DEVI
- ICST
- IDT (Integrated Device Technology)
- IDT - INTE
- INTEGRATE DEVICE TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICES
- MICROCLOC
- INTEGRATED DEV
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - OBS
- INT DEV TECH
- INTEGRATED DEVICE TECHN (IDT)
AD5242BRUZ1M distributor
- 72V215L15PF8 Renesas Electronics America Inc
- IDT, Integrated Device Technology Inc | 5625 pcs 72V215L15PF8 ...
- nunua 72V215L15PF8 kutoka Renesas Electronics America Inc ...
- IDT, Integrated Device Technology Inc - 72V215L15PF8
- 72V215L15PF8 IDT Logic Ics | 盛世紀電子
- 72V225L15PFI8 Renesas Electronics
- 72V215L15PF8 | Renesas Electronics America Inc 72V215L15PF8 ...
- 72V215L15PF8 | Renesas Electronics America Inc 72V215L15PF8 ...
- 72V215 datasheet & applicatoin notes
- FIFO | OMO Electronic