- Mfr. #:
- 8N4QV01KG-2163CDI8
- Description:
- IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Type | VCXO |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) Alternate Packaging |
| Mounting-Type | Surface Mount |
| Manufacturer | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Series | FemtoClockR NG |
| Product Category | Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators |
| Frequency | 81MHz, 135MHz, 270MHz, 108MHz |
| Voltage-Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Current-Supply | 160mA |
| Supplier-Device-Package | 10-CLCC (7x5) |
| Package-Case | 10-CLCC |
| Operating-Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Count | - |
More Information
The price and lead time for 8N4QV01KG-2163CDI8 depending on the quantity required Please send your request to us, Our sales team will provide you price and delivery within 24 hours, We look forward to work with you.
8N4QV01KG-2163CDI8 Price & Stock
Integrated Device Technology 8N4QV01KG-2163CDI8 pricing and available inventory.
Alternate Names
Integrated Device Technology has several brands around the world that may have alternate names for 8N4QV01KG-2163CDI8 due to regional differences or acquisition. 8N4QV01KG-2163CDI8 may also be known as the following names:
- IDT
- INTEGRATED DEVICE
- INTEGRATED
- INTEGRATED DEVICE TECH
- ICS
- MICROCLOCK
- SDT
- Integrated Device Technology (IDT)
- IDT Integrated Device Technology Inc
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
- QUALITY SEMI
- QUA
- INTEGRATED CONTROL TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICE TECHNOL
- INTEGRATED DEVI
- ICST
- IDT (Integrated Device Technology)
- IDT - INTE
- INTEGRATE DEVICE TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICES
- MICROCLOC
- INTEGRATED DEV
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - OBS
- INT DEV TECH
- INTEGRATED DEVICE TECHN (IDT)
AD5242BRUZ1M distributor
- 8N4QV01KG-2163CDI8 Renesas Electronics America Inc
- 8N4QV01KG-2163CDI8, IDT (Integrated Device Technology) ...
- Buy 8n4qv01kg-2163cdi8,Ic Osc Vcxo Qd Freq 10clcc,New & ...
- 8N4QV01KG-2163CDI8 - IDT (Integrated Device Technology) Stok ...
- product/process change notice (pcn) - n1205-02
- Sep 8, 2012
- Electro-Films (EFI) / Vishay
- 8N4QV01LG-0003CDI IDT (Integrated Device Technology)
- Renesas Electronics America 8N4Q001EG-2163CDI8
- 8N4QV库存和价格-Ventron - 存储器,闪存,IC,集成电路