DSC1103BE1-150.0000 - Microchip Technology
Mfr. #:
DSC1103BE1-150.0000
Description:
Oscillator MEMS 150MHz ±50ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube