SIT1602BC-33-28S-6.000000X - SiTIME
Mfr. #:
SIT1602BC-33-28S-6.000000X
Description:
MEMS OSC XO 6.0000MHZ H/LV-CMOS
Specifications
More Information
OMO is experienced in sourcing hard-to-find and obsolete parts.
SIT1602BC-33-28S-6.000000X Price & Stock
SiTime SIT1602BC-33-28S-6.000000X pricing and available inventory.
SellerSKUStock 1 10 100 1000 10000 Updated
Digi-Key1473-SIT1602BC-33-28S-6.000000X-ND-8.938.587.185.885.182020-02-13T17:17:23Z
AvnetSIT1602BC-33-28S-6.000000X----4.814.582020-02-14T03:49:04Z
Alternate Names
  • SiTime Corporation
AD5242BRUZ1M distributor
SIT1602BC-33-28S-6.000000X SiTime | Crystals ... - Digikey
SIT1602BC-33-28S-6.000000X – XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead from SiTime. Pricing and ...
SIT1602BC-33-28S-6.000000X – 6MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead from SiTime. Pricing and ...
SIT1602BC-33-28S-6.000000X SiTime - MEMS Oscillators | Verical
SIT1602BC-33-28S-6.000000X SiTIME | Crystals ... - Chipsmall.com
SIT1602BC-33-28S-6.000000X – MEMS OSC XO 6.0000MHZ H/LV-CMOS from SiTIME. Pricing and Availability on millions of electronic components from ...
Source SIT1602BC-33-28S-6.000000X RoHS MEMS OSC XO ...
SIT1602BC-33-28S-6.000000X RoHS MEMS OSC XO 6.0000MHZ H/LV-CMOS, You can get more details about from mobile site on m.alibaba.com.
SiTIME SIT1602BC-33-28S-6.000000Y - Enrgtech
SiTIME SIT1602BC-33-28S-66.000000X - Enrgtech
Leictreonaic SIT1602BC-33-28S-6.000000X i Stoc YIC | Dáileoir ...
SIT1602BC-33-28S-6.000000X SiTime | Kristalle, Oszillatoren ...
SIT1602BC-33-28S-6.000000X | 6MHz HCMOS, LVCMOS XO-Norm Oszillator 2,8V Stand-by (Abschaltung) 4-SMD, ohne Anschlüsse von SiTime. Datenblätter ...