- Mfr. #:
- 70V3379S5PRFI
- Description:
- SRAM 32Kx18 STD-PWR, 3.3V SYNC DUAL-PORT RAM
- Lifecycle:
- New from this manufacturer.
- Delivery
- DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
- Payment
- T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Specifications
| Moisture Sensitive: | Yes |
|---|---|
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | TQFP-128 |
| Product Category: | SRAM |
| Product Type: | SRAM |
| RoHS: | N |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Manufacturer: | IDT (Integrated Device Technology) |
| Brand: | IDT |
| Series: | 70V3379S5 |
| Part # Aliases: | 70V3379 IDT70V3379S5PRFI |
| Factory Pack Quantity: | 6 |
| Length: | 20 mm |
| Width: | 14 mm |
| Height: | 1.4 mm |
More Information
We can supply IDT 70V3379S5PRFI, use the request quote form to request 70V3379S5PRFI pirce, IDT Datasheet PDF and lead time.omo-ic.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery.
70V3379S5PRFI Price & Stock
Integrated Device Technology 70V3379S5PRFI pricing and available inventory.
| Seller | SKU | Stock | 1 | 10 | 100 | 1000 | 10000 | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LTL Group | 6779585 | 100 | - | - | - | - | - | 2019-11-25T02:05:31Z |
| Nexxon | 70V3379S5PRFI | Contact | - | - | - | - | - | 2018-02-27T00:44:39Z |
Alternate Names
Integrated Device Technology has several brands around the world that may have alternate names for 70V3379S5PRFI due to regional differences or acquisition. 70V3379S5PRFI may also be known as the following names:
- IDT
- INTEGRATED DEVICE
- INTEGRATED
- INTEGRATED DEVICE TECH
- ICS
- MICROCLOCK
- SDT
- Integrated Device Technology (IDT)
- IDT Integrated Device Technology Inc
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
- QUALITY SEMI
- QUA
- INTEGRATED CONTROL TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICE TECHNOL
- INTEGRATED DEVI
- ICST
- IDT (Integrated Device Technology)
- IDT - INTE
- INTEGRATE DEVICE TECHNOLOGY
- INTEGRATED DEVICES
- MICROCLOC
- INTEGRATED DEV
- INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - OBS
- INT DEV TECH
- INTEGRATED DEVICE TECHN (IDT)
AD5242BRUZ1M distributor
- 70V3379S5PRFI Renesas Electronics America Inc
- 70V3379S5PRFI8 Renesas Electronics America Inc
- 70V3379S5PRFI - IDT (Integrated Device Technology) Stok ada ...
- BTS621L1 Infineon Technologies 3.5A Auto Restart, Status ...
- What technology is monolithically integrated in?What replaces all types of resistive, inductive and capacitve loads?
- 70V3379S5PRFI, IDT (Integrated Device Technology ...
- 70V3379 datasheet - 32K x 18 Sync, 3.3V Dual-Port RAM, ...IDT7052S25PQF datasheet - Memory Category: SRAM Chip
- 70V3379S5PRFI IN STOCK New & Original RFQ NOW
- 5 days ago
- IDT 70V3379S4PRFG
- PDN# : SP-17-02 PRODUCT DISCONTINUANCE NOTICE ...
- Sep 15, 2017