APS18A7A128G-6BTM1GL - Apacer
Mfr. #:
APS18A7A128G-6BTM1GL
Description:
Solid State Drives - SSD 1.8" SATA3 SSD MLC 128GB DEVSLP 3.3V 15nm
Specifications
RoHS: Y
Product Category: Solid State Drives - SSD
Product Type: Solid State Drives - SSD
Series: SFD18A
Subcategory: Memory & Data Storage
Configuration: MLC
Packaging: Bulk
Manufacturer: Apacer
Brand: Apacer
Form Factor: 1.8 in